سه‌شنبه, 5 تير 1403
سامانه طرح ها و ایده ها

فهرست

سامانه طرح ها و ایده های شهروندی

 

سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند به منظور ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات و نیز افزایش مشارکت شهروندان در اداره شهر، اقدام به راه اندازی سامانه تعاملی طرح ها و ایده های شهروندی نموده است.
در این سامانه نخبگان، كارشناسان، مديران اجرايی، دانشگاهیان و عموم مردم می توانند از طريق وبگاه، به ارايه و مبادله ايده های خود بپردازند. مجموعه مدیریتی و مشاوران شهرداری زرند با استفاده از این سیستم به گردآوری، غربالگری، طـبقه بندی و تحليل ايده های مختلف می پردازند كه اين امر، زمينه هم افزايی علمی و تسهيل در كـاربردی شدن ايده ها را فراهم می سازد.
 


از نظر ما ایده تفکری به رشته تحریر در آماده است که راه حل نو برای مسئله ای در شهرداری مطرح می نماید. همه ما با برخورد مسائل روزانه بعضا راه حل هایی به ذهنمان خطور می کند که اکثرا هم قابلیت اجرا دارند.این موضوع در برخورد با مسائل مربوط به شهر نیز صادق است و همیشه شهروندان از راه حل هایی در خصوص مسائل مختلف شهر صحبت می کنند.
در همین راستا سامانه طرح ها و ایده های شهروندی می کوشد تا با جذب ایده های شهروندی آنها را یک قدم به اجرا نزدیک نموده و ضمن بهبود روز افزون شهر، تعامل ارتباط نزدیک میان مدیران شهری و شهروندان برقرار نماید.
اهداف :
  »   مساله شناسی در حوزه شهر، شهرنشینی و شهروندی
  »   ایده پردازی و ارائه راه حل مسائل مرتبط با حوزه شهری
  »   گردآوری ایده های شهروندان، صاحبنظران، دانش پژوهان، دانشجویان و عموم ذینفعان
  »   یاری رسانی به تصمیم سازان، سیاست گذاران و مدیران حوزه شهر و شهرداری
 


          

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211