سه‌شنبه, 5 تير 1403

عنوان : سرپرست اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری زرند از راه اندازی شبكه دولت در شهرداری زرند خبر داد
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ 
ساعت : ۹:۳۴:۵

سرکار خانم مهندس پـونه رحمانی سرپرست اداره آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری زرند از راه اندازی شبکه دولت برای سهولت در انجام امور اداری بین دستگاهی در شهرداری زرند خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند خانم رحمانی با اعلام این خبر گفت:در این راستا و با حمایتهای خوب مهندس مهدلو شهردار زرند تمامی زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری، با هدف توسعه شبکه دولت در اداره آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند آماده شده است.

سرپرست اداره آمار و فن آوری اطلاعات هدف از اجرای شبکه دولت را ایجاد بستری قابل اعتماد در برقراری و تبادل الکترونیکی اطلاعات بین ستاد وزارتخانه ها ،سازمان ها ،استانداری ها و ادارات کل استانی با امنیت و پایداری بیشتر دانست و تصریح کرد:این بستر با به حداقل رساندن مکاتبات کاغذی و هدایت صحیح آنها با امکان مدیریت،نظارت و پیگیری به منظور حصول اطمینان از دریافت به موقع نامه ها،تامین اطلاعات مورد نیاز سازمان ها و مدیران دولتی را تسریع نموده وهزینه ها را کم می کند.

وی گفت: بهره برداری بیشتر مردم از این شبکه در آینده میسر خواهد شد چرا که در شبکه دولت علاوه بر اینکه یک دستگاه دولتی با یک دستگاه دولتی دیگر می تواند ارتباط برقرار کند، امکان ارتباط دستگاه دولتی با مردم(کارمندها، بنگاه ها از طریق پیشخوان دولت و اپراتورها) نیز وجود خواهد داشت.

وی در پایان تصریح کرد:امیدواریم که شبکه دولت در آینده به شبکه ملی اطلاعات متصل شده و بخشی از دولت الکترونیک شود.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211