سه‌شنبه, 5 تير 1403

عنوان : درخشش وبلاگ نویسی زرندی در نخستین جشنواره وبلاگ نویسان حج
تاريخ :
 ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ 
ساعت : ۱۰:۵۶:۴۴

مدیر پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری از مشخص شدن اسامی برترین‌های نهایی نخستین جشنواره وبلاگ‌نویسان حج خبر داد و افزود: از میان ۲۰ وبلاگ برگزیده، ده وبلاگ برتر به انتخاب کاربران اینترنتی به عنوان برترین‌های نهایی معرفی شدند.
به روز بودن وبلاگ، مرتبط بودن نوشته‌ها با حج و زیارت، ظاهر و زیبایی وبلاگ را از جمله معیارهای ارزیابی نخستین جشنواره وبلاگ‌نویسی حج عنوان کرد و ادامه داد: بر اساس این معیارها، ۲۰ وبلاگ از بین ۱۵۰۰ وبلاگ شرکت کننده در جشنواره انتخاب شدند و انتخاب ۱۰ وبلاگ برتر به رأی گذاشته شد که کاربران اینترنتی تا روزگذشته نظرات خود را اعلام کردند.
۵ وبلاگ در بخش فرهنگی و ۵ وبلاگ در بخش اجرایی حائز آرای بیشتر از سوی کاربران شدند که وبلاگ‌های فرهنگی شامل روحانیان کاروان‌ها، مداحان، بانوان معینه، زائران و دانشجویان، و مسئولان فرهنگی است و وبلاگ‌های مدیران کاروان‌های حج تمتع و عمره مفرده، مدیران آژانس‌های مسافرتی، مدیران ثابت هتل‌ها، عوامل اجرایی مانند آشپزخانه‌ها، و همچنین پزشکان، در بخش وبلاگ‌های اجرایی قرار گرفته‌اند.
در بخش اجرایی
محمدحسن مهرپرور از اصفهان را با وبلاگ (khademinesf . blogfa . com ) نفر اول،
اکبر فیضی از تهران را با وبلاگ (feizazzahra . blogfa . com ) نفر دوم،
حسین حسین پور از خراسان رضوی را با وبلاگ haj19014 . ir نفر سوم،
احمد فیاض بخش از تهران را با وبلاگ afayaz . blogfa . com نفر چهارم،
و محمدحسین آرام فر از ارومیه را با وبلاگ aramfarhaj . blogfa . com به عنوان نفر پنجم.

انتخاب کردند.
در بخش فرهنگی
سید مجتبی چهل اخترانی از قم با وبلاگ bazaeran . blogfa . com به عنوان نفر اول،
عبدالرحمن موحدنیا از زرند کرمان با وبلاگ movahdnia . blogfa . com به عنوان نفر دوم
مجتبی رضایی از شیراز با وبلاگ hojaj . blogfa . com نفر سوم،
خانم مهدیه مظفری زائر از تهران با وبلاگ manare . blogsky . com نفر چهارم،
و سیده نفیسه فرساد از قم با وبلاگ holv . blogfa . com به عنوان نفر پنجم.
انتخاب شدند.
وی از تمام وبلاگ‌نویسانی که با ذوق و انگیزه معنوی و روحانی و به نیت خدمت به ضیوف الرحمن، خاطرات، نوشته‌های آموزشی و دیگر مطالب را در وبلاگ خود منتشر کردند تشکر کرد و گفت: صمیمانه از همه وبلاگ‌نویسان انتظار داریم فعالیت های مجازی خود را با عمق و گستردگی بیشتر ادامه دهند. خادمان شما در پایگاه حج نیز مقدمات برگزاری دومین جشنواره وبلاگ نویسان را از هم اکنون آماده خواهند کرد.
دبیرخانه جشنواره وبلاگ‌نویسی حج در طول سال هم فعال خواهد بود و وبلاگ‌های برتر را در فواصل زمانی مختلف معرفی کرده و گزارشی از این وبلاگ‌ها در پایگاه حج و سایر رسانه‌ها منتشر می کند.
دومین جشنواره وبلاگ‌نویسان حج که در سال ۹۳ برگزار می شود در بخش‌ها و زیر موضوعات مختلف برگزار شده و وبلاگ‌نویسان هم با جدیت و تلاش بیشتر در آن شرکت کنند.
براساس درخواست متعدد علاقه‌مندان مبنی بر برگزاری جشنواره وبلاگ‌نویسی حج هر شش ماه یکبار، دبیرخانه جشنواره در حال بررسی این موضوع است.
 


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211