سه‌شنبه, 5 تير 1403

عنوان : بازدید شهردار محترم از سازمان آمار وفناوری اطلاعات
تاريخ :
 ۱۳۹۲/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۷:۴۳:۵۵
    /  6

مهندس عسکری در پی دیدارهای ماهانه ی خود از سازمان آمار و فناوری اطلاعات، این بار نیز از نزدیک در جریان خدمات و فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور کارشناسانسازمان برگزار شد، مهندس منصوری ، با بیان این نکته که همگام با توسعه تجارت الکترونیکی در جهان و جایگزینی آن به جای تجارت سنتی، مهمترین مرحله تجارت یعنی پرداخت پول نیز در حال دگرگونی و تغییر است ، از آماده سازی سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض شهرداری خبر داد و افزود: تکنولوژی فناوری اطلاعات امروزه به کمک مدیریت شهری آمده و ما اکنون می توانیم شاهد نزدیک شدن به اهداف خود در برپایی شهرداری الکترونیک باشیم.

وی در ادامه ، گزارشی از فعالیت های انجام شده و در دست اقدام این مرکز را به شرح زیر تشریح نمود :

1- راه اندازی سامانه 137 شهرداری زرند در مرکز

2- برگزاری کلاس های آموزشی ICDL مخصوص پرسنل شهرداری با اساتید مجرب

3- ارتقا نسخه و افزایش کارایی نرم افزارهای کاربردی در حال استفاده مانند : سیستم شهرسازی و نوسازی ، سیستم کارگزینی و تشکیلات، سیستم پرداخت حقوق و دستمزد.

4- نصب سامانه مدیریت امور نقلیه جهت سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری زرند

5- پشتیبانی و بروز رسانی پورتال های شهرداری زرند و سازمان های وابسته به همراه راه اندازی پورتال معاونت خدمات شهری شهرداری زرند به آدرس shahri.zarand.ir

در ادامه، مهندس عسکری با بیان سخنانی، زحمات پرسنل این اداره را قابل تقدیر دانسته و عنوان کرد که فعالیت های این مرکز ارزشمند و تأثیر گذار بوده است و خواهد بود.

وی با بیان این نکته که این افکار انسانها است که آینده را می سازد، سازمان فناوری اطلاعات را مغز متفکر شهرداری زرند دانست و تاکید کرد که فعالیت های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات اعم از درخواست، تهیه و راه اندازی سیستم های سخت افزاری و همچنین تهیه نرم افزارهای مورد نیاز شهرداری باید همگام با سیاستهای تبیین شده و مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و با بررسی کارشناسان فنی سازمان فناوری اطلاعات تهیه و مورد بهره برداری قرار گیرد.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211