سه‌شنبه, 5 تير 1403

عنوان : برگرداندن عملیاتهای Delete یا Move ای كه تصادفا اتفاق افتاده اند!!!
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۰۹/۱۹ 
ساعت : ۱۱:۱۱:۳۴

آیا تا بحال برایتان پیش آمده است که بصورت کاملا تصادفی فایلی را پاک کرده  و یا در هنگام انتخاب و انتقال تعداد زیادی فایل و فولدر با یک تکان موس باعث کپی شدن همه آنها در همان محل و دوبل شدن آنها شده باشید؟!

یک راه حل بسیار بسیار ساده بمنظور استفاده در این گونه مواقع در تمام نسخه های ویندوز قرار دارد که تمامی این اتفاقاتی که تصادفا و بدون میل شما اتفاق افتاده اند را به حالت قبلی باز خواهد گرداند!

 

 آموزش Undo کردن در ویندوز

 

آموزش تصویری بهمراه تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب . . .

 

بازگردانی عملیاتهایDeleteیاMoveیاCopyای که بصورت تصادفی و به اتفاق رخ داده اند !

 

در این گونه مواقع که فایل و یا فولدری را بصورت تصادفی پاک کرده و یا با عمل کپی در همان محل آنها را دوبل کرده اید فقط کافیست تا یکShortcut(ترکیبی از 2 یا بیشتر کلید از کیبورد) که ترکیبی از کلیدهایCtrl + Zاز روی کیبورد کامپیوتر میباشد را بلافاصله استفاده نمائید تا عملیاتDeleteیا MoveیاCopyانجام شده کنسل شده و به حالت اولیه باز گردد!

 

آموزش Undo کردن در ویندوز

 

در حالتی که شما بعنوان مثال تعداد 4 فایل را  تصادفا در همان محل خود کپی کرده اید و تعداد آنها دوبل شده بلافاصله با زدن کلیدهای ترکیبیCtrl + Zویندوز سوالی درباره پاک کردن فایلهای جدید اضافه شده خواهد پرسید و بمنظرو برگشت به تعداد قبل بر رویYesکلیک کنید!

 

آموزش Undo کردن در ویندوز

 

ویندوز در این حالت بمنظور برگردانی به حالت قبلی احتیاج به این دارد که موارد اضافه ایجاد شده را پاک نماید که در این مرحله با کلیک بر رویYesبه حالت قبلی باز خواهید گشت و فایلهای اضافی ایجا شده ، پاک خواهند شد!

 

همچنین هنگامی که بصورت اتفاقی نیز فایل یا فایلهایی را پاک نموده اید ، بلافاصله با زدن کلیدهای ترکیبیCtrl+Zاز روی کیبورد فایل پاک شده باز خواهد گشت!بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211