سه‌شنبه, 5 تير 1403

عنوان : راه اندازی نهایی سیستم مدیریت امور نقلیه
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۰۸/۰۶ 
ساعت : ۱۱:۲۱:۷

به منظور ایجاد روندهای مدیریت الکترونیکی فعالیت ها، سیستم نرم افزاری مدیریت امور نقلیه در واحد نقلیه شهرداری زرند نصب و راه اندازی گردید.

مهندس منصوری، مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند، ضمن اعلام این خبر گفت : از این پس کلیه قبوض صادره به صورت الکترونیکی و تحت مدیریت سیستم قابل تولید خواهد بود.

وی امکانات سیستم مذکور را در حوزه ی مدیریت کلیه اطلاعات مرتبط با ماشین آلات عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود که سیستم مذکور به هدف اصلی خود که ایجاد هماهنگی و تسهیل در مدیریت امور است، نائل شود.

همچنین مهندس زمانی، کارشناس سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند، از موفقیت سیستم در راه اندازی و اجرای اولیه خبر داد و با بیان این که سیستم نقلیه با حضور کارشناسان فناوری اطلاعات در واحد نقلیه نصب و راه اندازی گردیده گفت : سیستم آماده بهره برداری نهایی است. خانم زمانی در خصوص امکانات سیستم فوق به مواردی همچون : ثبت اطلاعات مربوط به کلیه ماشین آلات، نگهداری سابقه ی هر گونه تغیر و تحول، ثبت اطلاعات سوختگیری، تعمیرات، کارکرد، بیمه، تصادفات، معاینه فنی، بازدیدها، حوادث ، تعویض روغن، لاستیک، باطری و اطلاعات هزینه و درآمد ماشین آلات اشاره کرد و افزود : سیستم فوق، سیستمی جامع در حوزه ی مدیریت امور نقلیه است و کلیه ی امکانات و گزارش های لازم جهت این واحد در آن پیش بینی شده و تحت پشتیبانی کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211